Spotkajmy się we Wrocławiu!
EURO-CIU 2019

25-26 KWIETNIA 2019

Zarejestruj się

Tylko tyle czasu dzieli nas od międzynarodowego wydarzenia w Polsce – EuroCIU 2019

XII Międzynarodowe Sympozjum EURO-CIU 2019, którego gospodarzem w tym roku jest Wrocław, a organizatorem Stowarzyszenie Słyszeć Bez Granic, to najważniejsze europejskie spotkanie użytkowników implantów słuchowych oraz środowiska medycznego i firm wspierających osoby z problemami słuchowymi.

Sympozjum, odbywające się we wrocławskim Hotelu Sofitel, obejmuje 3 dni (25-27 kwietnia 2019), podczas których przedstawiciele ponad 30 stowarzyszeń z 24 krajów oraz osoby zainteresowane tematyką implantów słuchowych będą mieli okazję uczestniczyć w szeregu spotkań z autorytetami w dziedzinie medycyny i technologii medycznej.

Spotkanie we Wrocławiu ma na celu zapoznanie słuchaczy z problematyką wad słuchu i sposobem użytkowania implantów słuchowych oraz zacieśnienie więzi i nawiązywanie porozumienia między europejskimi stowarzyszeniami użytkowników implantów.

Na dni otwarte dla słuchaczy zapraszamy 25 i 26 kwietnia. Ostatni dzień poświęcony będzie wewnętrznym rozmowom (General Assembly) przedstawicieli europejskich stowarzyszeń.

Bądź z nami

Wybitni specjaliści z całej Europy, bardzo ważne tematy, bezcenna wymiana doświadczeń, nowe kontakty z użytkownikami implantów z Polski i zagranicy.

Jeżeli jesteś:

  • użytkownikiem implantu słuchowego,
  • członkiem rodziny użytkownika,
  • osobą cierpiącą na niedosłuch lub głuchotę,
  • lekarzem,
  • logopedą, rehabilitantem,
  • nauczycielem,
  • studentem medycyny,

po prostu musisz tu być.

(wystąpienia gości zagranicznych będą tłumaczone symultanicznie na język polski)

Udział w dwudniowej konferencji
120 PLN

za osobę

Zarejestruj się

Skontaktuj się z nami
jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji

#eurociu19

Obserwuj nas i dziel się używając hashtaga